So you wanna be an imker?

So you wanna be an imker?

Ok, dus je bent geïnteresseerd in bijen houden! Dat vinden we super en we willen je daar graag bij helpen.
Speciaal voor jou organiseren we daarom op een nader te bepalen datum in 2020 “So you wanna be an imker?” Kruip deze dag in de tweede huid van een imker en ervaar hoe het is om echt met bijen bezig te zijn.

Opgeven?

Omdat we graag voldoende tijd willen nemen om alle deelnemers aan deze unieke activiteit een goede indruk te geven van het imkeren, vragen we je wel om je vooraf op te geven via het inschrijfformulier. Deelname is geheel gratis en imkerpakken zijn beschikbaar, ook voor kinderen.

Meteen lid of vriend worden?

We vinden het leuk als je lid wil worden van onze vereniging. Het lidmaatschap betreft altijd een kalenderjaar en je kunt dan deelnemen aan verschillende activiteiten, zoals imkercafé’s en lezingen. 
Wil je liever geen lid worden, maar wel een financiële bijdrage geven, dan kun je “Vriend van de Vechtdalbij” worden. Met jouw financiële bijdrage zetten wij ons in om het bijen houden in het Vechtdal te stimuleren.